Luxus vrcholí v
Einpark Penthouses

Najvyššie poschodia, v ktorých sa Penthousy nachádzajú vám zaručia
ničím nerušené výhľady, vďaka ktorým máte mesto ako na dlani.

Prečo práve my?
Exteriér EINPARK PENTHOUSES Interiér EINPARK PENTHOUSES Exteriér EINPARK PENTHOUSES Interiér EINPARK PENTHOUSES Interiér EINPARK PENTHOUSES Exteriér EINPARK PENTHOUSES

Scroll

1

Panoramatické výhľady

Najvyššie poschodia, v ktorých sa Penthouses nachádzajú vám zaručia ničím nerušené výhľady s mestom ako na dlani. Budova sa nachádza v prvom rade Petržalky, vďaka čomu vidíte na Pečniansky les, Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina, historické centrum, či sad Janka Kráľa.

2

Inteligentné bývanie

Záleží nám na vašom maximálnom komforte, ktorý zabezpečujeme inteligentnými riešeniami. Všetky vysokokvalitné hliníkové okná v Penthouses majú elektronicky ovládateľné exteriérové žalúzie. Reguláciu tepla zabezpečuje dvojzónový digitálny termostat, ktorý rozdeľuje reguláciu na dennú a nočnú zónu, podľa izieb. Vďaka tomu si teplo vo vytúženom bývaní nastavíte na každú zónu zvlášť, presne ako vám to vyhovuje.

3

2 terasy pre každý Penthouse

EINPARK Penthouses disponujú až dvoma panoramatickými terasami, vďaka ktorým máte unikátne výhľady na oba brehy Dunaja. Terasy sú priestranné o približnej výmere 28m a 15m a poskytujú dostatok miesta pre pohodlné vonkajšie zariadenie.

4

Trvalo udržateľné bývanie

Vegetačné bezúdržbové strechy zachytávajú nečistoty a produkujú kyslík, čím zlepšujú ovzdušie a celkovú mikroklímu v lokalite. Tepelné čerpadlá využívajúce systém voda-voda zabezpečujú v zimných mesiacoch vykurovanie na dohrev úžitkovej vody a v letných mesiacoch ochladzujú byty napojené na systém chladenia. Taktiež pre vás vieme zabezpečiť aj osadenie nabíjačky elektromobilu pri garážovom stojisku.

5

Nadčasový dizajn, funkčná architektúra

Fasáda bytového domu s kompozitným obkladom je prevetrávaná vďaka čomu v lete odvádza nadbytočné teplo a znižuje tak nároky na chladenie. Kompozitný obklad v kombinácii s kontaktným zatepľovacím systémom v zime efektívne udržuje potrebné teplo. Penthouses navyše disponujú exkluzívnymi oknami Schüco so zvukotesnými hliníkovými rámami a s izolačným 3-sklom.

Ďalšie benefity

6

Podlahové kúrenie

7

Energetický certifikát A1

8

Kamerové systémy a bezpečnostná služba

9

Exkluzívna vstupná hala s lobby a recepciou

Slovo architekta

Branislav Kaliský

Našou snahou spolu s investorom bolo priniesť do tejto mestskej časti kvalitu centra mesta, s ktorým časom prirodzene splynie ako plnohodnotný druhý breh rieky. Z tohto dôvodu sme okrem dispozičného riešenia kládli dôraz aj na osadenie budov, napojenie na súčasnú infraštruktúru peších ciest a cyklotrás, na obsah, vybavenosť a najmä na stvárnenie fasád. Verím, že tak, ako sa Eurovea stala pre Bratislavu referenčným bodom riešenia nábrežnej promenády, aj rezidencia EINPARK bude do budúcna referenčným bodom pre Petržalku.

- Branislav Kaliský | A1 ReSpect, a. s.

Hľadáte vysnívané bývanie?

Ostaňme v kontakte

Pomôžeme vám nájsť nový domov

Nájdite mi byt

Chcete sa dozvedieť viac?

Stretnime sa

Radi vám bližšie predstavíme unikátne EINPARK Penthouses

Stretnúť sa s obchodníkom